MEKANSAL BİR ÇÖZÜM PLATFORMU OLARAK MOOD MEKAN ÇÖZÜMLERİ
ŞİRKET PROFİLİ

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ, mekansal ihtiyaçlarınıza etkili ve hızlı çözümler sunan proje ve uygulama ofisidir. Tasarım ve uygulama süreçlerinizin her aşamasını uzun yıllara dayanan tecrübemizle, geniş ürün yelpazemiz ve çözüm ortaklarımızla organize etmeyi taahhüt ediyor ve yaşayan, zamanın ihyiyaçlarına uyan mekanlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Mimari tasarım projesi, iç mimari proje ve uygulama, proje yönetimi, geçici strüktür tasarım ve uygulama, ofis ve perakende ihtiyaçlarınız için etkili mekansal çözümler sunuyoruz.

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ olarak ;

# Konut, ofis, mağaza, kültürel ve sosyal yapıla, fabrika yapıları gibi bir çok alanda mimarlık, iç mimarlık,  proje yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme hizmeti sunmaktayız.

# Yaşanabilir bir çevre için "küçük farklılıklar tasarlıyoruz" mottosu ile yola çıktık.

# Dinamik ve inovatif bir süreç içerisinde çalışmalarımıza yön vermekteyiz.​

# Özgün, uygulanabilir,  kurumsal bir kimlik ve ifadesi olan yapılar oluşturmak hedefi ile sürdürdüğümüz çalışmalarımıza; insan, kent ve doğa bağlamından koparılmamış bir mimarlık anlayışı ile devam etmekteyiz.


Amacımız; Yeni tasarım trendlerine uygun yaşanabilir mekanlar ve çözümler oluşturmaktır. MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ , etkili bir çözüm platformu olarak proje ve uygulama süreçlerinizi organize etmek için tüm gücü ile çalışmaktadır.

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ , çalışma ve yaşam alanlarınız, fuar standlarınız ve perakende alanlarınız için çözüm ortağınız olacak VİYANA ve İSTANBUL merkezli bir şirkettir. Çözüm partnerlerimizle birlikte, size etkili, pratik, yaratıcı ve çağdaş çözümler sunuyoruz.

 

Çalışma alanlarına odaklanmış bir çözüm platformu sağlıyoruz. Amacımız, iş yerinizin, kullanıcı beklentilerinizin ve iş sürecinin yapısına uygun etkili çözümler yaratmaktır.

ÜRÜN TEDARİKÇİLERİ / ÇÖZÜM ORTAKLARI