top of page
MEKANSAL BİR ÇÖZÜM PLATFORMU OLARAK MOOD 

Yaşanabilir bir çevre için

"küçük farklılıklar" tasarlıyoruz!

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ , çalışma ve yaşam alanlarınız, fuar standlarınız ve perakende mekanlarınız için çözüm ortağınız olacak VİYANA ve İSTANBUL merkezli bir şirkettir. Çözüm partnerlerimizle birlikte, size etkili, pratik, yaratıcı ve çağdaş çözümler sunuyoruz.

 

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ, mekansal ihtiyaçlarınıza etkili ve hızlı çözümler sunan proje ve uygulama ofisidir. Tasarım ve uygulama süreçlerinizin her aşamasını uzun yıllara dayanan tecrübemizle, geniş ürün yelpazemiz ve çözüm ortaklarımızla organize etmeyi taahhüt ediyor ve yaşayan, zamanın ihyiyaçlarına uyan mekanlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Mimari tasarım projesi, iç mimari proje ve uygulama, proje yönetimi, geçici strüktür tasarım ve uygulama, ofis ve perakende ihtiyaçlarınız için etkili mekansal çözümler sunuyoruz.

MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ olarak ;

# Konut, ofis, mağaza, kültürel ve sosyal yapıla, fabrika yapıları gibi bir çok alanda mimarlık, iç mimarlık,  proje yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme hizmeti sunmaktayız.

# Yaşanabilir bir çevre için "küçük farklılıklar tasarlıyoruz" mottosu ile yola çıktık.

# Dinamik ve inovatif bir süreç içerisinde çalışmalarımıza yön vermekteyiz.​

# Özgün, uygulanabilir,  kurumsal bir kimlik ve ifadesi olan yapılar oluşturmak hedefi ile sürdürdüğümüz çalışmalarımıza; insan, kent ve doğa bağlamından koparılmamış bir mimarlık anlayışı ile devam etmekteyiz.


Amacımız; Yeni tasarım trendlerine uygun yaşanabilir mekanlar ve çözümler oluşturmaktır. MOOD MİMARLIK / MEKAN ÇÖZÜMLERİ , etkili bir çözüm platformu olarak proje ve uygulama süreçlerinizi organize etmek için tüm gücü ile çalışmaktadır.

Msc. Architect Bertan Koyuncu Co-Founder.jpg
Yüksek Mimar Bertan Koyuncu 

Mimarlık lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) tamamladı. Daha sonra İstanbul'da çeşitli ofislerde mimar olarak çalışantı ve farklı ölçeklerde projelerin içerisinde bulundu. 2010 yılında kendi mimarlık ofisini kurdu. Geçici strüktür ve iç mekan tasarım ve uygulamalarına odaklandı. Geçici strüktür uygulamaları ile uluslararası fuarlarda çeşitli ödüller aldı.

2017 yılında Viyana Güzel Sanatlar Akademisi'nin mimarlık bölümünde mekânsal teori odaklı doktora çalışmalarına başladı. Mekânsal teori ve sürdürülebilirlik odaklı birçok atölye düzenledi veya atölye, konferans ve podyum tartışmalarına konuşmacı olarak katıldı. Mekânsal teori üzerine akademik makaleleri çeşitli dergilerde yayınlandı. Birçok üniversitede akademik jürilerde konuk jüri olarak yer aldı. Halen Viyana ve İstanbul odaklı olarak profesyonel ve akademik çalışmalarına devam etmektedir. 

ÜRETİM PLANTI

Üretim planlama ve çözüm süreci 4000+ m2 llik üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir.

Ürün ve çözüm partnerlerimiz ile birlikte ihtiyaç programınıza uygun çözümler oluşturuyoruz.

 

Çalışma alanlarına odaklanmış bir çözüm platformu sağlıyoruz. Amacımız, iş yerinizin, kullanıcı beklentilerinizin ve iş sürecinin yapısına uygun etkili çözümler yaratmaktır.

bottom of page