top of page

EN İYİ STAND TASARIMI 2.LİK ÖDÜLÜ / YAPI FUARI (TURKEYBUILD)

Yıllık Altın Mıknatıs En İyi Stand Tasarım Ödülleri
TURKEYBUILD / ISTANBUL / 2015

Fuar süreci ve öncesinde mekansal çözümlerinizin tümünü ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde gerçekleştirerek sizin sadece kendi satış ve pazarlama sürecinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Standınızın fuar programına göre eksiksiz ve etkili bir biçimde planlandığından emin olarak kendi hedeflerinize  odaklanabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal hedeflerine uygun olarak hazırlanmış etkili bir tasarım konsepti hazırlayacağız. Ardından standınızın görselleştirmesini ve gerçekçi mekansal algısını sizinle paylaşıyoruz. Ve son çalışmayı hazırlamadan önce tüm detayları sizinle yeniden gözden geçirerek final tasarımı oluştururuyoruz.

4000 m2 kapalı alanı olan üretim tesisimizde Eksiksiz, zamanında ve kurumsal olarak etkili bir biçimde tamamlanan sergi standı etkinliğin başında sizi bekliyor olacaktır.

STANDINIZ EKSİKSİZ BİR BİÇİMDE SİZİ BEKLİYOR OLACAK

Kurumsal ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre tasarım konsepti hazırlayacağız. Hazırladığımız kurumsal konseptin 3D ve gerçekçi modellemesini yaparak standınızın nasıl bir görünümde olacağını sizlerle paylaşıyoruz. MOOD STAND ÇÖZÜMLERİ olarak, final tasarımı hazırlamadan önce tüm detayları sizinle görüşüyoruz. Son değerlendirmelerinizi yaptıktan sonra, sistem ve birleşenlerin üretilmesini aşamasına geçiliyor. Ve tamamlanan sergi standı etkinliğin başlangıcında eksiksiz bir biçimde sizi bekliyor olacaktır.

ÜRETİM PLANTI