GEÇİCİ STRÜKTÜR VE

FUAR STAND ÇÖZÜMLERİ

YTONG / TEPEBETOPAN / DRN DOOR...

Kurumsal kimliğinizle etkili bir biçimde uyum sağlayan, ürün sistem ve satış çözümlerinizi güçlü bir şekilde yansıtan fuar standları tasarlıyoruz.

Etkili kurumsal tasarımlara ek olarak, başlangıç paketlerinden (modüler ve prefabrik standlar) özel çözümlere kadar: kapsamlı uzmanlığımıza güvenebilirsiniz

Fuar süreci ve öncesinde mekansal çözümlerinizin tümünü ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde gerçekleştirerek sizin sadece kendi satış ve pazarlama sürecinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Standınızın fuar programına göre eksiksiz ve etkili bir biçimde planlandığından emin olarak kendi hedeflerinize  odaklanabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal hedeflerine uygun olarak hazırlanmış etkili bir tasarım konsepti hazırlayacağız. Ardından standınızın 3B görselleştirmesini ve gerçekçi mekansal algısını sizinle paylaşıyoruz. Ve son çalışmayı hazırlamadan önce tüm detayları sizinle yeniden gözden geçirerek final tasarımı oluştururuyoruz.

 

Eksiksiz, zamanında ve kurumsal olarak etkili bir biçimde tamamlanan sergi standı etkinliğin başında sizi bekliyor olacaktır.

STANDINIZ EKSİKSİZ BİR BİÇİMDE SİZİ BEKLİYOR OLACAK

Kurumsal ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre tasarım konsepti hazırlayacağız. Hazırladığımız kurumsal konseptin 3D ve gerçekçi modellemesini yaparak standınızın nasıl bir görünümde olacağını sizlerle paylaşıyoruz. MOOD STAND ÇÖZÜMLERİ olarak, final tasarımı hazırlamadan önce tüm detayları sizinle görüşüyoruz. Son değerlendirmelerinizi yaptıktan sonra, sistem ve birleşenlerin üretilmesini aşamasına geçiliyor. Ve tamamlanan sergi standı etkinliğin başlangıcında eksiksiz bir biçimde sizi bekliyor olacaktır.

BİZE İHTİYACINIZ OLAN STAND HAKKINDA BİLGİ VERİN
STAND YERLEŞİM PLANI
1 wall.png
2 walls.png
3 walls.png
ADA.png

En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

ULUSLARARASI FUAR TAKVİMİ